O nas

Szanowni Państwo!

Nazywam się Andrzej Klonecki, jestem licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz właścicielem Biura Zarządcy Nieruchomości ADMINISTRATOR.

Nieruchomościami zarządzam już ponad 30 lat – zanim w 2001 roku założyłem moje Biuro pracowałem w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej oraz w Spółdzielni Mieszkaniowej. Obecnie zarządzam wspólnotami mieszkaniowymi o łącznej powierzchni użytkowej ponad 100 tysięcy m2. Dbam o to, by moje kwalifikacje były jak najwyższe. Śledzę wszystkie zmiany w ustawodawstwie dotyczącym nieruchomości. Uczestniczę w kursach i szkoleniach organizowanych przez Polską Federację Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości. Moi współpracownicy to osoby życzliwe, które posiadają rzetelne przygotowanie do wykonywanych obowiązków a jeden z nich również licencję zawodową zarządcy nieruchomości.

Szczególną uwagę zwracam na jakość obsługi naszych Klientów, dlatego 31 marca 2003 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością w oparciu o wymagania normy ISO 9001:2008 i Standardy Zarządzania opracowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarki Nieruchomościami.
W moim biurze możecie Państwo liczyć na fachową i kulturalną obsługę.

Licencjonowany Zarządca Nieruchomości
Andrzej Klonecki