Biuro Zarządcy Nieruchomości
ADMINISTRATOR” – Andrzej Klonecki
80-506 Gdańsk Brzeźno, ul. Dworska 27B
Telefon infolinia: 58 342 86 76
biuro@administrator.gdansk.pl
Fax: 58 727 92 34
 

Administrator

 

Sekretariat, korespondencja, obsługa spotkań z Zarządcą.
Elżbieta Klonecka
58 520 73 17 lub 58 342 86 76 wew. 1
Administrator, sprawy bieżące, saldo należności.
Krystian Klonecki
kklonecki@administrator.gdansk.pl
58 520 73 14 lub 58 342 86 76 wew. 2
Pracownik biura obsługi, rozliczenia mediów, windykacja, wezwania do zapłaty.
Wojciech Mazur
mazur@administrator.gdansk.pl
58 520 73 12 lub 58 342 86 76 wew. 3
Zgłaszanie awarii, usuwanie usterek technicznych.
Adam Towliszew
towliszew@administrator.gdansk.pl
58 520 73 15 lub 58 342 86 76 wew. 4
Inspektor nadzoru.
Wojciech Śnieżyński
inspektor@administrator.gdansk.pl
58 520 73 16 lub 58 342 86 76 wew. 5
Kierownik biura.
Jacek Witas
witas@administrator.gdansk.pl
58 520 73 18 lub 58 342 86 76 wew. 6

 

Godziny przyjęć

poniedziałek 9:00 – 13:00
wtorek 9:00 – 13:00
środa 14:00 – 17:00
czwartek 9:00 – 13:00
piątek dzień terenowy, tylko obsługa telefoniczna